Nasıl Gelebilirsiniz?

Artık, Üsküdar merkezden ve Ümraniye Tepeüstünden ( İKEA yanı ), yazın özellikle her saat de özel otobüslerle ŞİLE ye gelebilir, isterseniz ŞİLE merkezde , isterseniz de Şile de ALACALI BUTİK OTEL’ de kalabilirsiniz. Sabah kahvaltılarını bahçemizde saatlerce süren keyifli ortamlarda kuş sesleri arasında yapabilir, kitabınızı isterseniz sahilde deniz kıyısında, isterseniz de, bahçemizde hamakta uzanırken Keyifle okuyabilirsiniz. Kısaca, yemek Tercihlerinizde doğru adres, bol çeşitli Alakart Mutfagımız ile, ALACALI BUTİK OTEL & RESTAURANT olacaktır. Otelimiz Şile merkeze bile 14 km ( İSTANBUL a daha yakın ) uzaklıktadır. Hafta ortasında, İstanbul da trafikten mi sıkıldınız, yada bir gün sonrasına toplantıya mı hazırlanacaksınız; Üsküdara 1 saat, Tepeüstüne 45 dk mesafede olan otelimize gelin, hem dinlenin hem keyifle çalışın …

Otobüs İle Nasıl Gelebilirsiniz?

ÜSKÜDAR – ŞİLE 139 OTOBÜS HATTI BİLGİLERİ

NOT: Bu Otobüs Hattı’nın Sahilden Geçen Seferleri İle Gelirseniz, Direkt Otelimizin Önünde İnebilirsiniz. Aksi Durumda Sizi Alabilmemiz İçin : Otobüs İle Sofular Sapağında İnmenizi ve Bizi Aramanızı Rica Ederiz.


TEPEÜSTÜ – ŞİLE 139T OTOBÜS HATTI BİLGİLERİ

Eğer Bu Otobüs Hattı İle Gelecekseniz, Sizi Alabilmemiz İçin : Otobüs İle Sofular Sapağında İnmenizi ve Bizi Aramanızı Rica Ederiz.